Anna palautetta    Yhteystiedot    Sivukartta    RSS

Vanhusneuvosto

Vanhusneuvoston kokoonpano 2014 - 2015

Puheenjohtaja Eila Jokinen
Ostoskatu 14 B 24
15500 Lahti
p. 050 445 6398
jokinenkeila@gmail.com

Varapuheenjohtaja Ranan Rimon
Vuorenrinteentie 93
15230 Lahti
ranan.rimon@fimnet.fi

Jäsen Eero Taivainen
Kirkkokatu 15 B 53
15110 Lahti
p. 040 731 2930 
ierikka.taivainen@gmail.com

Jäsen Marja Virkajärvi
Vasamakatu 7 D 31
15100 Lahti
marja.virkajarvi@phnet.fi

Jäsen Ritva Korhonen
Loviisankatu 14 B 20
15100 Lahti
ritva.a.korhonen@phnet.fi

Jäsen Minna Sormunen
Ala-Tonttilankatu 9 as 31
15170 Lahti
minna.sormunen@pp1.inet.fi

Jäsen Raimo Kotala
Rykmentinkatu 7 A 3
15700 Lahti
p. 050 541 5381
raimokotala@gmail.com 

Varajäsen Liisa Survonen
Paasikivenkatu 8 A 21
15110 Lahti

Varajäsen Heikki Laine
Kivikatu 6 A 10
15700 Lahti
heikkir.laine@pp6.inet.fi

Varajäsen Raimo Pehkonen
Kiveriönkatu 23 B 12
15200 Lahti
r.pehkonen@phnet.fi

Varajäsen Leena Sorvali
Tanssimäenkatu 14 B 46
15240 Lahti
leena.miestamo@pp.phnet.fi

Varajäsen Pirkko-Maija Vaittinen
Eteläinen Liipolankatu 1 A 28
15500 Lahti
pirkkovaitti@lahtelainen.com

Varajäsen Marja Eskelinen
Kapteeninkatu 1 A 15
15140 Lahti
mallakolpili@gmail.com

Varajäsen Unto Taipale
Pajukatu 8 A 2
15520 Lahti
unto.taipale@phnet.fi


TOIMIALAJOHTAJAN ASETTAMAT ASIANTUNTIJAJÄSEN JA SIHTEERI

Vanhusten palvelujen ja kuntoutuksen johtaja
Ismo Rautiainen
Lahden sosiaali- ja terveystoimiala 
Aleksanterinkatu 24 B 6. krs
15140 Lahti
ismo.rautiainen@lahti.fi

Sihteeri Eija Hokkala 
Duo II
Aleksanterinkatu 24 B 3. krs
15140 Lahti
p. työ 050 539 1624
eija.hokkala@lahti.fi



Takaisin | Tulosta sivu